Targi Sportowe Go Active Show 2018

0
368

W Ptak Warsaw Expo w Nadarzynie odbyły się targi sportowe Go Active Show 2018. Magazyn Sport&Med był redakcją akredytowaną na tej największej imprezie tego typu w Polsce. Na 60 tys. metrów kwadratowych, w 24 strefach tematycznych, spotkało się ponad 1200 zawodników, blisko 500 firm z branży sportowej reprezentujących niemal 600 międzynarodowych brandów oraz ponad 30 tysięcy odwiedzających. Ambasadorami wydarzenia byli m.in. Ewa Chodakowska, Joanna Jędrzejczyk i Qczaj.

Targi Go Active Show odbyły się po raz drugi. Impreza ponownie przyciągnęła tysiące fanów sportu oraz przedstawicieli branży sportowej z całej Polski, a także z zagranicy. Podczas targów odbyły się liczne premiery sprzętowe, produktowe i technologiczne. W nawiązywaniu dobrych relacji biznesowych służyły spotkania B2B, w tym wielki wieczór branżowy. Gośćmi tej edycji wydarzenia było 52 znanych sportowców, którzy poprowadzili treningi i spotkania ze swoimi fanami. Byli wśród nich: światowej sławy kulturyści – Kevin Levrone oraz Dorian Yates, najpopularniejsza trenerka fitness w Polsce – Ewa Chodakowska, wielokrotna mistrzyni MMA – Joanna Jędrzejczyk, czy uwielbiany przez Polaków mistrz olimpijski w skokach narciarskich – Kamil Stoch.

Trening ze skoczkami

Nie zabrakło także znanych influencerów, takich jak Qczaj, Siostry Bukowskie czy Ada Palka. Przez trzy dni, na 8 targowych scenach, odbyło się ponad 30 treningów i zawodów. Atrakcjami targów były m.in. trening ze skoczkami narciarskimi, premiera pokazowego treningu Joanny Jędrzejczyk, międzynarodowe zawody kulturystyczne IFBB Diamond Cup, Polish Spinning® Event, I Ogólnopolskie Forum Aqua Fitness Aqua Mania by SAF AQUA® czy Strefa KSW. Uczestnicy Go Active Show wzięli również udział w biciu Rekordu Guinnessa w ćwiczeniach na trampolinach. Program wydarzenia wypełniony był też warsztatami, szkoleniami i seminariami adresowanymi zarówno dla amatorów, jak i profesjonalistów, podczas których prowadzący dzielili się wiedzą i doświadczeniem z zakresu treningu, prawidłowego odżywiania, suplementacji, motywacji oraz managementu. Po raz pierwszy na targach zorganizowano efektowną galę Ptak Warsaw Expo Boxing Night. W sobotni wieczór odbyło się pięć walk – rękawice skrzyżowali m.in. Robert Parzęczewski oraz Jackson Junior, a wydarzenie było transmitowane na żywo przez Polsat Sport.

Ważnym elementem wydarzenia była także Strefa Olimpiad Specjalnych Polska. Akcję zorganizowaną z okazji 50-lecia ruchu Olimpiad Specjalnych wspierały zarówno gwiazdy sportu, jak i osobowości telewizyjne. W Strefie można było spotkać m.in. Kubę Wesołowskiego i Zygmunta Chajzera. Dzieci uczestniczyły w grach w boccę, badmintona, piłkę nożną. Odbyły się także zawody dla dzieci w wieku od 5 do 12 lat, w których istotny był – zgodnie z ideą olimpijską – start, a nie osiągnięty wynik.

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Wpisz swoje imię