Konferencja o wspomaganiu w sporcie

0
343

Ośrodek Badawczo – Rozwojowy Olimp Labs zaprasza 26 i 27 października br. na konferencję naukową dotyczącą dozwolonego wspomagania w sporcie. Konferencja skierowana jest do środowisk sportowych: lekarzy medycyny sportowej, trenerów, sportowców oraz przedstawicieli polskich związków sportowych.

– Celem wydarzenia jest wymiana wiedzy i doświadczenia, a także popularyzacja najnowszych osiągnięć nauki w zakresie suplementacji, żywienia i treningu – mówi dr Piotr Kaczka z Olimp Labs.

W programie planowane jest zwiedzanie ośrodka – badawczo rozwojowego firmy, a także prezentacja wyników badań naukowych dotyczących efektów suplementacji w kontekście poprawy zdrowia i podnoszenia poziomu wydolności fizycznej. Tematyka wystąpień jest różnorodna i dotyczy suplementacji w sporcie, ale także stosowania diety bezglutenowej (dr inż. Maria Czernicka), zaburzeń odżywiania u sportowców (dr Katarzyna Kubicka), czy aktywności fizycznej osób z nadciśnieniem (dr n. med. Mirosław Mastej).

Jak informuje dr Amit Batra, uczestnikom konferencji przysługuje 8,5 punktów edukacyjnych zgodnie z rozporządzeniem ministra zdrowia z dnia 6 października 2004 r. w sprawie sposobów dopełnienia obowiązku doskonalenia zawodowego lekarzy i lekarzy dentystów. Konferencja odbędzie w Ośrodku Badawczo-Rozwojowym w Rzeszowie – Pustyni. Pełen tytuł: Dozwolone wspomaganie w sporcie. Efektywna współpraca na linii:  lekarz – trener – dietetyk jako determinant sukcesu sportowego.

Więcej informacji i zapisy: http://olimpacademy.com/dozwolone-wspomaganie-w-sporcie/

 

 

 

ZOSTAW ODPOWIEDŹ

Wpisz komentarz
Wpisz swoje imię